Obiekt z basenem


Dzisiaj chcę ugryść temat wyboru pokoju z dostępem do basenu. Warto chwilę się zastanowić na opcjami dostępnymi podczas szukania noclegu z możliwością korzystania z basenu w obiekcie lub blisko miejsca obozowania.

No dobrze, ale jaki basen kryty, czy na otwartym powietrzu?

O jakiej wielkości basen, czy posiada inne atrakcje – saunę i wszędobylskie bąbelki a może zjeżdżalnie. Wydaje mi się, że ten ostatni atrybut może być spełniony tylko w dużych kompleksach takich jak, Terma Bukowina w Bukowinie Tatrzańskiej, Baseny Bania w Białce Tatrzańskiej, Szaflary Baseny i w tym roku otwierane nowe baseny Chochołów apartamenty w Chochołowie. Blisko znajduje się Dolina Chochołowska, idealna do spacerów dla wszystkich grup wiekowych. Jeśli szukasz domków w górach w innych lokalizacjach, odwiedź stronę dedykowaną tylko domkom.

Tych pytań możemy stawiać sobie wiele; np. czy basen z wodą chlorowaną, czy ozonowaną?

Jaki pokój wybieramy? Czy noclegi z basenem jako główna atrakcja wystarczy? Czy przez okna pokoju ma być widać ładne widoki (góry,jezioro lub morze), czy może widok z pokoju na basen zewnętrzny? Dla kogo wybieram pokój? Tj. dla ilu osób, jeżeli jesteśmy z dzieckiem (+ wózek) dobrze jest mieć nocleg na niższych piętrach obiektu. Dobrze przemyślana wyjazd daje sporo radości. Ja osobiście lubię pokój z balkonem, na którym siadam i podziwiam widoki górskie. Dzisiaj nie ma problemu znalezienia dobrej lokalizacji na nocleg. Same pokoje są w różnych cenach więc nie ma co podawać cen, bo mogą się kształtować od 20PLN do kilku setek PLN.